Aktuality

Informace pro diváky * COVID-19

Vážení diváci, věříme, že jste si vědomi povinnosti dodržovat obecně závazné předpisy ministerstva zdravotnictví od 1. 11. 2021 k ochraně obyvatelstva před dalším rozšířením onemocnění COVID-19 způsobené koronavirem SARS-CoV-2 a vlastníte doklad - o plném očkování nebo o prodělání onemocnění, případně test PCR ne starší 7 dnů a nebo test AG ne starší jak 72 hodin.

Děkujeme za pochopení!

 celý článek

Bezpečnostní pravidla pro vstup do KC Semilasso

na pořad Na lidovú notečku

 

Vážení návštěvníci,

už v sobotu 6. 11. 2021 se na vás v Brně těší členové Dětského tanečního studia Ondrášek a Folklorního sdružení Jánošík Brno.

Do KC Semilasso je možné vstoupit pouze s platným potvrzením o bezinfekčnosti, což v tomhle případě (systém O-N-T) jsou následující možnosti:

  • certifikát o ukončeném očkování před více jak 14 dny,
  • potvrzení o prodělání nemoci ne starší než 180 dní,
  • testem (v případě PCR musí být výsledek starý nejvýše 7 dnů, v případě antigenního testu nejvýše 72 hodin).
  • během společenských akcích uvnitř platí povinnost mít nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95) vždy. 

K výše uvedenému prokázání bezinfekčnosti můžete použít i záznam z aplikace TEČKA (kromě dokladu o prodělání onemocnění). Čestná prohlášení o Vámi provedených domácích samotestech na základě rozhodnutí Krajské hygienické stanice nemůžeme bohužel uznat.

Pokud se otestovat před příchodem do  KC Semilasso nestihnete, nevadí - samotest si můžete udělat přímo u nás! Místo pro provedení samotestu je pro vás připraveno - cena 1 ks samotestu stojí 50,- Kč vč. DPH. Jeho výsledek bude platný pouze daný den a pouze pro vstup do KC Semilasso.

Výše uvedená bezpečnostní pravidla vychází z opatření Ministerstva zdravotnictví ČR. (https://covid.gov.cz/situace/kultura/spolecenske-akce)

Věříme, že všechna tato důležitá opatření, která už platí téměř všude, vezmete s nadhledem.

Těšíme se na Vás!

 

adresa:
Bulharská 2172/122
612 00 Brno
tel: +420 724 803 290
email: brno@fosjanosik.cz
ID datová schránka: tbvh447