Aktuality

Předprodej vstupenek na F SCÉNU 2020 zahájen!

Předprodej vstupenek na letošní F Scénu byl již zahájen!
Nezapomeňte si zajistit své vstupenky prostřednictvím webových stránek Městského divadla Brno www.mdb.cz či www.ticbrno.cz/predprodej. Osobně je možné vstupenky zakoupit v předprodeji Turistického informačního centra na Panenské 1. Žáci, studenti a senioři mají u nás 20% a členové FOS Jánošík 50% slevu, po předložení průkazu. Děti do 12 let i držitelé průkazu TP a ZTP mají vstup zdarma.
Pokladna na Biskupském dvoře bude otevřena hodinu před začátkem každého představení, platbu bude možné realizovat pouze hotově.
VSTUPNÉ 200,- Kč
Přijďte si užít magický prostor Biskupského dvora, který na konci srpna ožije folklorem!
Více informací najdete na stránkách www.fosjanosik.cz. celý článek

F SCÉNA znovu na Biskupském dvoře

Již po jedenácté se v rámci Léta na Biskupském dvoře bude letos konat již 23. ročník letních folklórních večerů F SCÉNA 2020.

Folklorní sdružení Jánošík Brno v koprodukci se SNIP & CO, reklamní společností, Městským divadlem Brno a ve spolupráci s Moravským zemským muzeem, Československým legionářem – SPIA Czech a Krajským vojenským velitelstvím Brno připravilo ve dnech 20. – 22. srpna 2020 další skvělou ochutnávku folkloru v podání našich i zahraničních souborů. Ve čtvrtek se můžete těšit například na úžasný slovenský soubor Ifjú Szivek, který si získal srdce všech milovníků folkloru nejen na Slovensku, ale také u nás a v Evropě. V pátek uvidíte autorský pořad Mariána Friedla „Beránci a vlci“ oceněný cenou Anděl 2017 v kategorii folk. Po dobu tří dnů vystoupí Mužáci Brno s cimbálovou muzikou Mirka Otáhala, v pořadu „Píseň v srdci“ uslyšíte BROLN s dětskými zpěváčky a folklorní maratón ukončí pořad „Folklor 4x JINAK“ s Davidem Mikulou, absolventem taneční katedry oboru Choreografie na pražské HAMU.

Čeká vás bohatý a rozmanitý program, který přinese neopakovatelné zážitky na magickém místě pod petropavelskými věžemi.

Stejně jako loni má tato akce benefiční podtext neboť partnerem celého cyklu je nezisková organizace Nadační fond Modrý hroch, která podporuje děti po těžkých úrazech.

Předprodej vstupenek za 200,- Kč byl již zahájen prostřednictvím webových stránek Městského divadla Brno www.mdb.cz či www.ticbrno.cz/predrpodej. Osobně je možné vstupenky zakoupit v předprodeji Turistického informačního centra na Panenské 1. Bližší informace a slevy najdete na www.fosjanosik.cz

Přijďte si společně s námi užít výjimečnou nadílku folkloru v kulisách chrámu sv. Petra a Pavla!

Hola, hola F SCÉNA opět volá

adresa:
Bulharská 2172/122
612 00 Brno
tel: +420 724 803 290
email: brno@fosjanosik.cz
ID datová schránka: tbvh447