Aktuality

Je to neskutečné, jak ten čas běží...........

Oslavenci_členové správní rady a revizní komise FOSJ
S Jirkou Musilem spolupracuje FOS Jánošík Brno nejméně 15 let a s Láďou Petrem nejméně 20 let. Přejeme chlacům vše dobré a v dnešní době hlavně zdraví! Málo kdo si uvědomí z mladší generace, že to příjde a je potřeba se s tím "popasovat"! celý článek

FOLKLORIKA * konkurz na ředitele

FOLKLORIKA * konkurz na ředitele
Hola, hola, konkurz volá !!!
Byli jsme pořádáni o rozeslání informace soukromé ZUŠ Folklorika – konkurz na ředitele jednotlivých  škol v zajímavých regionech (Praha, Říčany, Liberec, Jihlava a Uherské Hradiště) – informace na https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=zusfolklorika . Možná vás to bude zajímat, záleží jen na vás. Všechny zdraví a drží palce ve vašem rozhodování správní rada FOS Jánošík Brno. celý článek

Adventní koncert v Červeném kostele

Adventní koncert v Červeném kostele

Vážení přátelé,
bohužel slova, která jsou psaná v článku už neplatí, na základě celkového coronavirového vývoje jsme se rozhodli zrušit tuto tradiční předvánoční akci. Děkujeme vám za pochopení. S pozdravem a s přáním pevného zdraví členové správní rady a revizní komise FOS Jánošík Brno.

 celý článek

Valná hromada FOS Jánošík Brno 26.11.2021

Valná hromada FOS Jánošík Brno 26.11.2021

Vážení přátelé a členové FOS Jánošík Brno,

vzhledem ke stálému, značnému zvyšování počtu nakažených koronavirem, a s tím souvisejícím zpřísňováním restriktivních vládních opatření, jsme na jednání správní rady FOS Jánošík dne 15.11.2021 rozhodli, nevolební valnou hromadu, svolanou na pátek 26.11.2021, Z R U Š I T !

 celý článek

Akce Na lidovú notečku_ZRUŠENA

Akce Na lidovú notečku_ZRUŠENA
Dobrý den všichni, po dlouhém zvažování a s přihlédnutím k mnoha závažným skutečnostem, si Vám dovolujeme jménem správní rady a revizní komise oznámit, že v důsledku koronavirových opatření vydaných Ministerstvem zdravotnictví ČR, současného celkového nepříznivého vývoje nemoci COVID-19, také omezení setkávání dětí i mládeže z jiného prostředí jsme se rozhodli akci "Na lidovou notečku"  v  sobotu 6. listopadu 2021 Z R U Š I T..
Pokud budou dotazy jsme vám k dipozici  na 724 803 290. celý článek

Informace pro diváky * COVID-19

Informace pro diváky * COVID-19
Vážení diváci, věříme, že jste si vědomi povinnosti dodržovat obecně závazné předpisy ministerstva zdravotnictví od 1. 11. 2021 k ochraně obyvatelstva před dalším rozšířením onemocnění COVID-19 způsobené koronavirem SARS-CoV-2 a vlastníte doklad - o plném očkování nebo o prodělání onemocnění, případně test PCR ne starší 7 dnů a nebo test AG ne starší jak 72 hodin.

Děkujeme za pochopení!

 celý článek

Valná hromada FOS Jánošík Brno

Valná hromada FOS Jánošík Brno
Správní rada svolává Valnou hromadu FOS Jánošík Brno, z, .s., pozávnka přiložena!
Vyzýváme a zveme všechny členy našeho spolku k našemu společnému jednání! Budou podány informace od poslední valné hromady v listopadu 2018. celý článek

Čest jeho památce

Čest jeho  památce
Kamarád, přítel, organizátor folklorních akcí, co dodat! celý článek

Setkání folklorních generací 2021

Setkání folklorních generací 2021
Zveme všechny, kteří spojili své životy s folklorním souborem, zažívali chvíle  plné hudby, tance, smíchu, skvělých kamarádství a mnohdy přátelství na celý život. Setkávali jsme se na společných vystoupeních, folklorních festivalech a besedách u cimbálu. Přijďte si tyto chvíle připomenout a setkat se s kolegy, které čas zavál do různých  koutů, ale v srdci stále mají místo pro folklór a v hlavě spoustu vzpomínek. 
Pevně věříme, že se nezhorší koronavirové opojení a že budeme mít možnost i chuť se pobavit. Proto připravujeme událost, kterou si jistě nenecháte ujít!
Rezervace vstupenek na brno@fosjanosik.cz
 celý článek

Hola hola F SCÉNA opět volá!

Hola hola F SCÉNA opět volá!
Již po dvanácté se v rámci Léta na Biskupském dvoře bude letos konat již 24. ročník letních folklórních večerů F SCÉNA 2021.
Tisková zpráva
zde.
 celý článek

Alenka Přetáková

Alenka Přetáková

Dne 12. 3. 2021 odešla do folklorního nebe Alenka Přetáková.

 celý článek

Setkání generací.....

Setkání generací.....
UPOZORNĚNÍ
V dnešní době je velice složité plánovat a připravovat jakoukoliv společenskou akci!
 celý článek

Valná hromada 2020

Valná hromada 2020
Vážení členové FOS Jánošík Brno,
vzhledem k zákazu pořádání kulturních akcí v období nouzového stavu jsme nuceni Valnou hromadu zrušit. Náhradní valná hromada se uskuteční během druhé poloviny příštího roku, včas budete informováni pozvánkou.

P.S.: Snažíme se připravit Setkání generací VSPT&VUS a všech příznivců dobré nálady na den 10. dubna 2021. Doufáme, že nám bude doba a okolnosti přát a setkáme se všichni ve zdraví.
S přáním všeho dobrého a hlavně pevného zdraví, členové správní rady a revizní komise FOS Jánošík Brno.
 
  celý článek

Adventní pořad

Adventní pořad
Vážení členové FOS Jánošík a přátelé,
vzhledem k nepříznivému vývoji epidemiologické situace a zákazu pořádání kulturních akcí v období nouzového stavu se správní rada rozhodla z r u š i t plánovaný Adventní koncert dne 18.12.2020 v Červeném kostele. Velice nás tato okolnost mrzí. S přáním pevného zdraví, členové správní rady a revizní komise FOS Jánošík Brno. celý článek

Ondrášova valaška 2020

Ondrášova valaška 2020
ONDRÁŠOVA VALAŠKA 2020
3. ročník přehlídky folklorních a uměleckých souborů ONDRÁŠOVA VALAŠKA, proběhne ve dnech 11. - 13. 9. 2020 v Národním muzeu v přírodě - Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. V pátek 11.9. budete mít možnost shlédnout autorský pořad Ivo Mikuše Bez bab, v sobotu 12.9.  dopoledne vystoupí v pořadu Děti dětem Malý Radhošť, Děcka z Kunovic a DTS Ondrášek, odpoledne uvidíte SPT Sušané z Horní Suché a jubilujícího Valašského vojvodu z Kozlovic. V pořadu 70 ROKOV se vám večer představí Slovenský lidový umělecký kolektiv (SĹUK), následuje společenské setkání s cimbálovou muzikou Aldamáš. V neděli uvítáme na paloučku v Dřevěném městečku DFS Soláněk a DTS Ondrášek. Závěr Ondrášovy valašky bude patřit CM Soláň s tanečníky a jejich hostem CM Musica Folklorica v každoročním pořadu MUZICÍROVÁNÍ. Během Ondrášovy valašky proběhnou workshopy - v sobotu taneční variace z oblasti východního Slovenska a v neděli párové tance ze Slovácka. Další podrobnější informace najdete na www.fosjanosik.cz, těšíme se na setkání se všemi příznivci lidové hudby, tance a zpěvu v rožnovském Valašském muzeu v přírodě. celý článek
stránka1 2 3
Nalezeno 46 článků

adresa:
Obřanská 646/13
Maloměřice, 614 00 Brno
tel: +420 724 803 290
email: brno@fosjanosik.cz
ID datová schránka: tbvh447