Aktuality

Adventní koncert v Červeném kostele

Adventní koncert v Červeném kostele

Vážení přátelé,
bohužel slova, která jsou psaná v článku už neplatí, na základě celkového coronavirového vývoje jsme se rozhodli zrušit tuto tradiční předvánoční akci. Děkujeme vám za pochopení. S pozdravem a s přáním pevného zdraví členové správní rady a revizní komise FOS Jánošík Brno.

 celý článek

Valná hromada FOS Jánošík Brno 26.11.2021

Valná hromada FOS Jánošík Brno 26.11.2021

Vážení přátelé a členové FOS Jánošík Brno,

vzhledem ke stálému, značnému zvyšování počtu nakažených koronavirem, a s tím souvisejícím zpřísňováním restriktivních vládních opatření, jsme na jednání správní rady FOS Jánošík dne 15.11.2021 rozhodli, nevolební valnou hromadu, svolanou na pátek 26.11.2021, Z R U Š I T !

 celý článek

Akce Na lidovú notečku_ZRUŠENA

Akce Na lidovú notečku_ZRUŠENA
Dobrý den všichni, po dlouhém zvažování a s přihlédnutím k mnoha závažným skutečnostem, si Vám dovolujeme jménem správní rady a revizní komise oznámit, že v důsledku koronavirových opatření vydaných Ministerstvem zdravotnictví ČR, současného celkového nepříznivého vývoje nemoci COVID-19, také omezení setkávání dětí i mládeže z jiného prostředí jsme se rozhodli akci "Na lidovou notečku"  v  sobotu 6. listopadu 2021 Z R U Š I T..
Pokud budou dotazy jsme vám k dipozici  na 724 803 290. celý článek

Pozvánka Na lidovú notečku

Pozvánka Na lidovú notečku
Podzimní listí v nejkrásnějších barvách kolem nás poletuje, stejně jako se kolem vás budou míhat pestrobarevné kroje vystupujících děti z dětských souborů. Děti se již připravují na rok odložené vystoupení z důvodu COVIDu. Přijďte se podívat a podpořit je v jejich tanečních krocích a snech. Poděkovat jim potleskem, že vydržely a k tanci se i po Covidu vrátily zpět.
Předprodej vstupenek:
Mini Garage /muzeum autíček/, Tábor 943/14, Brno, www.minigarageBrno.cz
Prodej v den představení na místě vystoupení od 14.00 hodin, cena 100,- Kč. Sleva 50% pro seniory, žáky, studenty a členy FOS Jánošík Brno po předložení průkazů.  Vstup zdarma pro děti do 120 cm a držitelé průkazů TP a ZTP, další informace na  www.fosjanosik.cz.

  celý článek

Informace pro diváky * COVID-19

Informace pro diváky * COVID-19
Vážení diváci, věříme, že jste si vědomi povinnosti dodržovat obecně závazné předpisy ministerstva zdravotnictví od 1. 11. 2021 k ochraně obyvatelstva před dalším rozšířením onemocnění COVID-19 způsobené koronavirem SARS-CoV-2 a vlastníte doklad - o plném očkování nebo o prodělání onemocnění, případně test PCR ne starší 7 dnů a nebo test AG ne starší jak 72 hodin.

Děkujeme za pochopení!

 celý článek

Valná hromada FOS Jánošík Brno

Valná hromada FOS Jánošík Brno
Správní rada svolává Valnou hromadu FOS Jánošík Brno, z, .s., pozávnka přiložena!
Vyzýváme a zveme všechny členy našeho spolku k našemu společnému jednání! Budou podány informace od poslední valné hromady v listopadu 2018. celý článek

Čest jeho památce

Čest jeho  památce
Kamarád, přítel, organizátor folklorních akcí, co dodat! celý článek

Setkání folklorních generací 2021

Setkání folklorních generací 2021
Zveme všechny, kteří spojili své životy s folklorním souborem, zažívali chvíle  plné hudby, tance, smíchu, skvělých kamarádství a mnohdy přátelství na celý život. Setkávali jsme se na společných vystoupeních, folklorních festivalech a besedách u cimbálu. Přijďte si tyto chvíle připomenout a setkat se s kolegy, které čas zavál do různých  koutů, ale v srdci stále mají místo pro folklór a v hlavě spoustu vzpomínek. 
Pevně věříme, že se nezhorší koronavirové opojení a že budeme mít možnost i chuť se pobavit. Proto připravujeme událost, kterou si jistě nenecháte ujít!
Rezervace vstupenek na brno@fosjanosik.cz
 celý článek

Hola hola F SCÉNA opět volá!

Hola hola F SCÉNA opět volá!
Již po dvanácté se v rámci Léta na Biskupském dvoře bude letos konat již 24. ročník letních folklórních večerů F SCÉNA 2021.
Tisková zpráva
zde.
 celý článek

Alenka Přetáková

Alenka Přetáková

Dne 12. 3. 2021 odešla do folklorního nebe Alenka Přetáková.

 celý článek
Nalezeno 12 článků

adresa:
Bulharská 2172/122
612 00 Brno
tel: +420 724 803 290
email: brno@fosjanosik.cz
ID datová schránka: tbvh447